Bentley Motors i Mobil 1™

Mobil 1™ oraz Bentley Motors od ponad dekady współpracują ze sobą, aby zapewnić niezawodne działanie i doskonałe osiągi każdemu silnikowi w tym najbardziej pożądanym na świecie, luksusowym samochodzie, w nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji.

W ramach wspólnego dążenia do doskonałości, lata wspólnych działań w zakresie badań i rozwoju pozwoliły nam opracować środek smarny o doskonałych parametrach, który skutecznie działa przy wysokim ciśnieniu oraz w ekstremalnych temperaturach, sprawdzając się zarówno w gorącym klimacie Sahary, jak również w ekstremalnie niskich temperaturach Arktyki. Każdy samochód marki Bentley zjeżdżający z linii produkcyjnej odznacza się idealnie dobranymi proporcjami luksusu oraz osiągów a Mobil 1 stanowi kluczowy element, który pozwala osiągnąć ten rezultat.

Na torze


Po potwierdzeniu osiągów uzyskanych w warunkach drogowych naturalnym krokiem dla Mobil 1 oraz Bentley Motors było przeniesienie tego samego bezkonkurencyjnego doświadczenia oraz wiedzy na tor wyścigowy. Powrót marki Bentley do sportów samochodowych podczas wyścigów 2013 Blancpain GT Series zasygnalizował początek nowej ery w zakresie relacji marek, w której Mobil 1 stał się partnerem technologicznym i pomógł samochodowi wyścigowemu Bentley Continental GT3 zdobywać podium na wielu imprezach na całym świecie.

Silnik Bentley V8 przygotowany pod kątem sportów samochodowych jest zalewany syntetycznym olejem silnikowym
Mobil 1 w celu zapewnienia skutecznej ochrony i maksymalnych osiągów silni w ambitnym świecie samochodowych wyścigów wytrzymałościowych.


Bentley rekomenduje wyłącznie Mobil 1Bentley rekomenduje swoim klientom wyłącznie w pełni syntetyczny olej silnikowy Mobil 1 na serwisowe wymiany oleju, co odzwierciedla niezmienne zaangażowanie w zapewnienie bezkompromisowej wydajności i niezawodności silnika.

Dowiedz się wiecej o
Mobil 1™


Z toru wyścigowego na drogę

Poznaj kierowców

Dobierz właściwy olej do samochodu osobowego


Pobierz rekomendację
Gdzie kupisz Mobil 1™?Znajdź najbliższego dystrybutora