Olej do silników Toyota

Oferta olejów silnikowych Mobil™ obejmuje produkty przeznaczone dla różnych modeli pojazdów marki Toyota, w tym oleje do silników benzynowych i silników wysokoprężnych, w tym HDI. Paleta olejów silnikowych Mobil obejmuje zarówno oleje specjalnie opracowane dla modelu Toyota Yaris 1.0 12V, jak również dla nowszych modeli, np. Auris 1.33 VVTi.

Oleje silnikowe 5W-30 do samochodów Toyota

Mobil 1™ ESP Formula 5W-30, w pełni syntetyczny, niskopopiołowy olej silnikowy jest odpowiedni do stosowania w różnych samochodach Toyota. Mobil 1 ESP Formula 5W-30 spełnia lub przekracza wymagania normy ACEA C2 i C3.

Mobil 1™ 0W-20 do samochodów Toyota

Mobil 1 0W-20 to w pełni syntetyczny olej silnikowy odpowiedni do stosowania w różnych modelach samochodów marki Toyota. Mobil 1 0W-20 spełnia lub przekracza wymagania normy API SN, API SM, API SL i ILSAC GF-5.

Niezależnie od tego, czy masz mniejszy model Toyota Yaris lub większy Toyota Auris, możemy pomóc Ci w doborze odpowiedniego oleju do silnika Twojego samochodu. Aby dobrać odpowiedni olej do silnika Twojego Toyota, skorzystaj z naszego narzędzia doboru oleju „Dobierz olej”, które znajduje się po prawej stronie.


Jak oszczędzić pieniądze dzięki stosowaniu olejów Mobil 1™?


W jaki sposób w pelni syntetycznych olej chroni silnik mojego Toyota?


Który olej powinienem kupić do mojego Toyota?