Który olej jest rekomendowany dla Twojego Opla?

Oferta Mobil™ obejmuje oleje silnikowe przeznaczone dla różnych modeli pojazdów marki Opel, w tym oleje do silników benzynowych oraz do silników Diesla, w tym do CTDi. Paleta olejów Mobil obejmuje zarówno oleje specjalne opracowane i zalecane dla modeli Opel Corsa, takich jak Corsa 1.3 CDTi 16V, czy też dla modeli: Opel Astra, Opel Insignia czy też Opel Zafira, Opel Meriva, Opel Mokka, Opel Antara i wielu innych modeli marki Opel. Oleje Mobil 1 opracowane z myślą o zapewnieniu wyjątkowej czystości i ochrony przed zużyciem oraz doskonałych osiągów silników Opel. Oleje silnikowe Mobil są zalecane dla wszystkich rodzajów nowoczesnych silników samochodowych, w które wyposażone są najnowocześniejsze samochody osobowe, sportowe i lekkie dostawcze marki Opel. Oleje Mobil doskonale sprawdzają się również w starszych modelach Opel. Skorzystaj z narzędzia doboru oleju i dowiedzieć się jakie oleje są rekomendowane do twojego auta.

General Motors Service Fill dexos2TM

W pełni syntetyczny olej niskopopiołowy Mobil 1 ESP 0W-40 posiada dopuszczenie General Motors - aprobatę dexos2™, które jest wymagane we wszystkich nowych - od 2010 - modelach pojazdów marki GM/Opel/Vauxhall/Chevrolet wyposażonych w silniki benzynowe i Diesla. Specyfikacja dexos2 jest kompatybilna ze starszymi specyfikacjami oleju GM-LL-A-025 oraz GM-LL-B-025, co oznacza, że w większości pojazdów GM/Opel/Vauxhall/Chevrolet z silnikami Diesla i benzynowymi można stosować olej Mobil 1 ESP 0W-40. Został on specjalnie opracowany w celu osiągnięcia najwyższych osiągów i ochrony silnika w połączeniu z potencjalnymi korzyściami, w tym mniejszego zużycia paliwa, wydłużenia żywotności silnika czy zapewnienie w niskich temperaturach szybkiego rozruchu i ochrony silnika.

Niezależnie od tego, czy posiadasz rodzinnego Opla Zafirę, Opel Insignia Sports Tourer, czy inny model marki Opel możemy pomóc Ci dobrać odpowiedni olej dla silnika Twojego auta. Dobierz właściwy olej dla Twojego Opla korzystając z naszego narzędzia doboru oleju „Dobierz olej”, które znajduje się po prawej stronie. Wybierz markę Opel, następnie model i dowiedź się jakie oleje są rekomendowane do twojego Opla.


Jak można oszczędzić pieniądze dzięki olejom Mobil 1™?


W jaki sposób olej w pełni syntetycznych chroni silnik mojego Opla?


Który olej kupić do mojego Opla?